ADD logo
Home
Historiek
Bestuur
Hoe lid worden
Wedstrijden
Clubrecords
Fotoalbum
Puntensysteem
Start 2 Run
Links
Contact
Vandersanden-Jackers1
Descarto
Vlaamse Atletiek Liga
PC Atletiek Limburg
Start-to-run
     Kernen:      ADD Tongeren      ADD Diepenbeek      ADD Runners Kortessem      ADD Kortessematletiek

Algemeen bestuur ADD

 

 

 

 

 

Patrick-Vandebosch5


Voorzitter ADD

Patrick Vandebosch
Droogbroekstraat 26, 3730 Hoeselt
T: +32 494 055 735
E: patrickvandebosch@hotmail.com

Lid ADD Diepenbeek
 

 

Rudi-Francart

Ondervoorzitter ADD

Rudi Francart
Sint-Geertruistraat 158, 3700 Tongeren
T & F: 012/241544 
E:: rudi.francart@fiscaplus.be

Voorzitter kern ADD Tongeren

 

 

 

 

 

Gilbert-Simal

Penningmeester

Gilbert Simal,
Sint-Geertruistraat 45, 3700 Tongeren
T: 0477/268123    F: 012/394625
E: gilbert.simal@skynet.be

Voorzitter ADD  Kortessem (Runners)

 

Ilse-Bruninx-

Secretaris

Ilse Bruninx
Sint-Geertruistraat 158, 3700 Tongeren
T & F: 012/241544
E: ADD@val.be

Bestuurslid ADD Tongeren
Recreatiesportco÷rdinator

 

 

 

 

 

Jonny Albert

Bestuurslid

Jonny Albert ,
Riksingenstraat 45 3700 Tongeren
T: 0477/47 23 88
E:  Jonny.albert@telenet.be

Bestuurslid ADD Tongeren

 

MarcThijs

Bestuurslid

Marc Thijs,
Boomgaardstraat 6, 3720 Kortessem
T: 011/375615 of  0476/948316
E: marc1.thijs@skynet.be

Voorzitter ADD Kortessem (Atletiek)

 

 

 

 

 

Rudi Swennen

Bestuurslid

Rudi Swennen,
Kempenstraat 214, 3590 Diepenbeek
T: 011/33 23 27
E: rudi.swennen@gmail.com

Voorzitter ADD Diepenbeek

 

Georges-Vanschoonwinkel

Bestuurslid - webmaster

Vanschoonwinkel Georges
Appeystraat 36, 3830 Wellen
T: 012/74 42 09
Email  : info@runnerskortessem.be

Secretaris ADD Kortessem (Runners)

 

 

 

 

 

 

Bestuurslid

 

 

ADD Diepenbeek

 

Jo-Henri

Bestuurslid

Jo Henri ,
Mersenhovenstraat 37, 3720 Kortessem
T:
E:  jo.henri@telenet.be

Bestuurslid ADD Kortessem Atletiek

 

 

 

 

 

Vandersteen-Romain

Bestuurslid (jurylid)

Vandersteen Romain
Jannestraat 94, 3512 Stevoort
T: 011/31/13/27
E: romain.vandersteen@telenet.be

Lid PC Atletiek Limburg

 

Koppers-Godelieve

Bestuurslid (jurylid)

Godelieve Koppers
Jannestraat 94, 3512 Stevoort
T: 011/31/13/27
E:  romain.vandersteen@telenet.be

Lid PC Atletiek Limburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Last update 9/05/2017 

Home

get_adobe_reader
E-mail @ ADD

 

GVSW-webdesign