ADD-De-Demer-logo
Vandersanden-Bricks
Runnerslab
Bioracer
orbix
Kwadro
Kal
Fiscaplus
Belfius

Uitslagen

Veldlopen LCC seizoen 2019-2020                                                         Infoflyer en reglementen 2019-2020

De LCC-crossen beginnen om 12h00. Er is een voorafgaande kangoeroeloop om 11h45 in Tongeren, Neerpelt, Bree, Dilsen, Lanaken, Alken en Lommel en een G-loop om 11u35 in Tongeren, Neerpelt, Dilsen en Lommel. (zie voor kangoeroelopen en G-lopen website clubs)

03 nov 2019

LCC Tongeren ADD
Sportstadion "De Motten" - Kastanjewal Tongeren

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

17 nov 2019

LCC Neerpelt SACN
Dommelhof - Toekomstlaan 5 Pelt

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

24 nov 2019

LCC Genk GENK
SportinGenk park – Emiel Van Dorenlaan 144 Genk

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

01 dec 2019

LCC Bree BREE
Park "De Bonenput" - Watertorenstraat 14 Bree

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

22 dec 2019

LCC Dilsen  MACD
Kasteelpark "Ter Motten" – Europalaan 25 Dilsen

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

05 jan 2020

LCC Lanaken ATLA
H. Hartcollege/Sappi – Broekhofstraat Lanaken

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

27 jan 2020

LCC Alken ACA
Speelplein DE ALK – Koutermanstraat 2 Alken

Uurschema en parcours

Uitslag

Tussenstand

16 feb 2020

LCC Lommel DALO
Provil – Duinenstraat Lommel

Uurschema en parcours

Uitslag

Eindstand

 

 

 

 

 

 

12 jan 2020

PK Veldlopen Tessenderlo

 

 

Uitslag

 

 

 

ADD Wedstrijden 2020

13 april 2020

Open meeting  Diepenbeek

 

 

1 mei 2020

TungriRun Tongeren

 

 

22 mei 2020

Open meeting Tongeren

 

 

01 jun 2020

Jeugdmeeting Diepenbeek

 

 

28 jun 2020

Jeugdmeeting Diepenbeek

 

 

26 aug 2020

Meeting Tongeren

 

 

13 sept 2020

OlimPic Diepenbeek

 

 

 

 

BVV voor ADD teams 2020

18 apr 2020

Pup-Min Meisjes - Alken

 

 

 

19 apr 2020

Pup-Min Jongens - Lanaken

 

 

 

02 mei 2020

Cad/Sch - Zwijndrecht

 

 

 

09 mei 2020

A. Cat Dames Neerpelt

 

 

 

10 mei 2020

A. Cat Heren - St Niklaas

 

 

 

07 jun 2020

Masters Lokeren

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampioenschappen BK en PK 2020

25 apr 2020

PK Alle Cat.- Dag 1 Lanaken

 

26 apr 2020

PK Alle Cat.- Dag 2 Lanaken

 

01 mei 2020

BK 10.000 en 3000 Steeple Barine l'Alleud

 

21 mei 2020

KVV AC Lebbeke

 

13&14 jun 2020

BK Masters Ninove

 

23 aug 2020

PK estafetten Tessenderlo

 

06 sept 2020

BK estafetten Moeskroen

 

12&13 sept 2020

BK Cad/sch + Est Jun Lier

 

19 sept 2020

BK Jun Herve

 

20 sept 2020

KVV + PK Masters Heusden

 

11 okt 2020

BK Marathon Eindhoven

 

 

Meer wedstrijden

 http://www.atletiek.be/evenementen
 

 

Last update 19/02/2020 

 

Secretariaat: 3700 Tongeren Sint Geertuistraat 158 - T: 012/241544 - add@val.be

GVSW-webdesign